Message from Gaga

20. srpna 2013 v 21:52 | Steve
Wčera na oficiální profil Born This Way Foundation na Littlemonsters.com přibyl příspěvek, který nese jméno Message from Gaga.
Tato zpráva je opravdu úžasná, proto jsem se rozhodl ji celou přeložit a napsat ji tady. S Gaga 100% souhlasím!

'' Řekla jsem to už několikrát, je jedno jestli osobně, nebo pomocí twiteru, nebo jako zprávu přes nadaci Born This Way Foundation. Poselství mě a mé matky je v lásce, toleranci, a přijetí. Pro toto poselství jsem udělala místo už na začátku své kariéry, aby každý věděl, že je to to, za čím jako umělkyně stojím.

I když je asi těžké slyšet a číst špatné věci, které o mě lidé říkají, nebo vidět, jak se nás někdo snaží zničit, cítím potřebu odkázat vás všechny tady, do nadace Born This Way.

Odesílání hrozeb a užívání sprostých slov vůči jiným lidem na internetu není rozhodně to za čím bych kdy stála. To co vidím, je pro mě velice znepokující, a řeknu vždy na rovinu, co si myslím o rovnosti a soucitu.

Vím, jak jste naštvaní, když někdo říká něco proti mě, protože cítíte, jako by zároveň tyto věci říkal o vás. Ale hudba je o lásce a šíření magie divadla. Pop kultura se v poslední době stala negativní a kritickou, a tím, že se zapojíte do této negativity, tomu nepomůžete.

Proto vás žádám, aby jsme šli se mnou, a pokračovali ve změně negativního na pozitivní, a uznat, že toto chování je špatné. Jsme silní. Víme, za čím stojíme. Je to statečnost. Vím to, protože to co se děje na internetu, není to, co vídám na svých koncertech. Lidé se zabývají slabinami a nejistotami ostatních. Anonymita sociálních sítí dovoluje ostatním šikanovat, bez strachu a odpovědnosti. Ale to není zdravý způsob, jak se vypořádat se svými emocemi.

Tohle je přesně to, co se snažíme, já a má matka, učit v BTWF. Podpora duševního zdraví a zlepšování v dovednostech, jako je umění, hudba.. STOP THE DRAMA, START THE MUSIC.

Zároveň žádám administrátory sociálních sítí, jako je Twitter a Facebook, aby monitorovali a kontrolovali zneužívání a sprostou mluvu. Vím že nejsem dost silná, na to, abych to zastavila sama. Prosím, zastupujte mě, a žíjte tím, za čím stojím.

Miluju vás''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama